Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Firma sprzątająca to dobry biznes

27-02-2018

Mimo że na rynku jest całkiem sporo firm sprzątających, to ciągle nie maleje zapotrzebowanie na ich usługi. Szczególnie w dużych miastach firmy sprzątające są bardzo mile widziane i mogą liczyć na dużą ilość zleceń. Z oferty firm sprzątających korzystają osoby prywatne, które z jakichś względów nie mogą posprzątać swojego domu, ale głównymi zleceniodawcami są przede wszystkim firmy i instytucje. To one gwarantują firmom sprzątającym stałe zamówienia i atrakcyjne zarobki.

Zobacz więcej

Ta drukarka to potrafi!

02-02-2018

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy, w której nie ma możliwości drukowania: dokumentów, projektów, informacji. Drukują wszyscy, choć potrzeby w tym zakresie mogą się różnić w zależności od rodzaju działalności.

Zobacz więcej

Płyty poliuretanowe czy natryskowe ocieplanie budynku poliuretanem - co wybrać?

22-01-2018

Wysoki współczynnik izolacji termicznej i likwidacja istniejących mostków termicznych sprawiają, że w naszym domu będzie ciepło, a rachunki za ogrzewanie będą na zadowalającym poziomie. Po latach dominacji na rynku ociepleń budynków wełny mineralnej i płyt styropianowych przyszła pora na zmianę. Obecnie coraz częściej izolację termiczną wykonuje się z pianki poliuretanowej - PIR lub PUR. Którą wybrać?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo