Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

14-08-2012

WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które od ponad 20 lat organizowane są w Szczecinie przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców. Targi, odbywające się w tym roku w dniach 5-7 października br., poszerzone zostają o nowy zakres tematyczny – wnętrza komercyjne.

Zobacz więcej

Czwarta edycja PLGBC Green Building Symposium w Warszawie 09.10.2012

07-08-2012

Jest to JEDYNA OFICJALNA KONFERENCJA ZADEDYKOWANA ZIELONEMU BUDOWNICTWU, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – organizację akredytowaną przez World Green Building Council na pełnoprawnego jej członka. Tuż przed konferencją planowana jest organizacja nowego na naszym rynku, autoryzowanego przez US GBC szkolenia – LEED BD+C 301 – które omawia sposoby pracy w zespole nad projektami LEED.

Zobacz więcej

Dni Kruszyw i Dróg Samorządowych w Sosnowcu

18-07-2012

W dniach 5 – 6 grudnia 2012 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się wyjątkowa, bo jedyna tego rodzaju w Polsce, impreza poświęcona branży wydobywczej i zastosowaniu kruszyw  – Targi Kruszyw Naturalnych i Wtórnych Expo KRUSZYWA połączone z merytoryczną dyskusją na temat dróg samorządowych.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo