Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Fotowoltaika - co raz bardziej popularna

05-04-2020

Fotowoltaika to dziedzina nauki oraz techniki, która zajmuje się przekształceniem energii w słonecznej w energie elektryczną, która trafia do naszych domów. Instalacje fotowoltaiczne znajdują obecnie szerokie zastosowanie, pomimo wydawać by się pomogło stosunkowo wysokich kosztów. Zainteresowanie fotowoltaiką jest co raz większe i cieszy się dużą popularnością w porównaniu do konwencjonalnych źródeł energii elektrycznej. Instalacje fotowoltaiczne są przede wszystkim ekologiczne i praktyczne i w tym upatruje się główne powody wzrostu zainteresowania tym źródłem energii.

Zobacz więcej

Fotowoltaika - już nie taka nowa moda w Polsce

08-03-2020

Moda na montaż instalacji fotowoltaicznych już od paru lat zagościła na dobre w Polsce. Nie jest to dziwne, w końcu są zarówno ekologiczne, funkcjonalne a na dodatek ekonomiczne. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób można pozyskać źródła finansowania paneli PV, dzięki dotacjom rządowym np. „Mój Prąd”.

Zobacz więcej

Zagęszczenie gruntu jako metoda wzmacniania podłoża, metody zagęszczania gruntu

04-11-2019

Grunt nie zawsze dobrze nadaje się do celów budowlanych. Ale to nie znaczy, że nie można poprawić jego parametrów. Do zagęszczania gruntu stosowanych jest wiele różnych metod.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo