Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Czwarta edycja PLGBC Green Building Symposium w Warszawie 09.10.2012

07-08-2012

Jest to JEDYNA OFICJALNA KONFERENCJA ZADEDYKOWANA ZIELONEMU BUDOWNICTWU, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – organizację akredytowaną przez World Green Building Council na pełnoprawnego jej członka. Tuż przed konferencją planowana jest organizacja nowego na naszym rynku, autoryzowanego przez US GBC szkolenia – LEED BD+C 301 – które omawia sposoby pracy w zespole nad projektami LEED.

Zobacz więcej

Dni Kruszyw i Dróg Samorządowych w Sosnowcu

18-07-2012

W dniach 5 – 6 grudnia 2012 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się wyjątkowa, bo jedyna tego rodzaju w Polsce, impreza poświęcona branży wydobywczej i zastosowaniu kruszyw  – Targi Kruszyw Naturalnych i Wtórnych Expo KRUSZYWA połączone z merytoryczną dyskusją na temat dróg samorządowych.

Zobacz więcej

Jesienne targi budowlane w Sosnowcu

18-07-2012

W Expo Silesia w Sosnowcu trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień połączonych z Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO. Wystawy odbędą się w dniach 15 – 16 września 2012 r. i będą doskonałą okazją do zaplanowania prac budowlanych i remontowych w naszych domach lub mieszkaniach oraz zabytkowych budynkach z regionu Śląska i Zagłębia.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo