Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Światło, które da nam prąd

20-10-2020

Prąd drożeje praktycznie co roku, a końca tego procesu - jak na razie - nie widać. Dobrze jest więc zastanowić się nad alternatywnymi rozwiązaniami, które pozwolą nam nad obniżeniem jego ceny w perspektywie kilkunastu lat. Dobrym rozwiązaniem może się tu okazać inwestycja w odnawialne źródła energii, która jest częściowo dotowana przez państwo. Jednym z takich źródeł jest światło słoneczne. Wystarczy zainwestować w zespół paneli fotowoltaicznych, które będą wytwarzać nam darmowy prąd z nieskończonego zasobu światła, jakim jeszcze przez kilka milionów lat będzie nasza gwiazda, czyli słońce.

Zobacz więcej

Fotowoltaika - dlaczego warto

13-09-2020

Fotowoltaika to jedno z najbardziej oszczędnych źródeł energii odnawialnej, która w ostatnich latach co raz bardziej szerzy się w polskim krajobrazie. Instalacje PV pojawiają się zarówno w mieście przy budynkach użyteczności publicznej, na dachach dużych zakładów przemysłowych czy na wsi - na dachach domków jednorodzinnych oraz na gruncie, gdzie wykorzystywane są specjalne panele dwustronne, dzięki której utrzymujemy jeszcze większą wydajność paneli. Dlaczego fotowoltaika stała się tak bardzo popularna?

Zobacz więcej

Energia ze słońca

11-09-2020

Widok paneli fotowoltaicznych już nas nie zaskakuje. Z jednej strony moda związana jest z troską o środowisko naturalne. Z drugiej, tego typu inwestycje wiążą się z bardzo dużymi oszczędnościami. Poza tymi, które widać w comiesięcznych rachunkach za prąd, właściciele domów mogą liczyć również na dopłaty oraz ulgi w podatkach. Te elementy sprawiają, że na dachach pojawiają się charakterystyczne moduły fotowoltaiczne i jak Polska długa i szeroka korzystamy z tego, co słońce ma dla nas najlepsze.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo