Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wielka Gala - POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2012

30-11-2012

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 17 listopada br. uroczyście przedstawili Laureatów VI edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VII edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, X Jubileuszowej edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz VI edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Zobacz więcej

Międzynarodowa Konferencja Branżowa oraz Wystawa Rolet, Bram i Technik Osłonowych RBTexpo, Kielce 13-14.02.2013

15-11-2012

W Targach Kielce w 2013 roku odbędą się pierwsze w Polsce targi osłonowe. To z pewnością największe tego typu przedsięwzięcie w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska branża rolet, bram i technik osłonowych od lat umacnia swoją pozycję w Europie, a produkty osłonowe, powstałe nad Wisłą coraz śmielej konkurują na zagranicznych rynkach. Stąd inicjatywa, a w efekcie realizacja pomysłu na organizację Targów RBT EXPO.

Zobacz więcej

VI Forum Gospodarcze „Energia i Środowisko” – 11.12.2012, Warszawa

08-10-2012

Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo