Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Budowlany wrzesień w Expo Silesia

12-09-2012

Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa.  Wszystko za sprawą  drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbędzie się w dniach 15 – 16 września br.

Zobacz więcej

Piknik BHP w Olsztynie już 7 września!

22-08-2012

Miesięcznik "Praca i Zdrowie" z którym współpracujemy objął patronatem piknik edukacyjny, który odbędzie się 7 września na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Serdecznie polecamy to wydarzenie, ponieważ jest to wspaniała okazja, by spędzić parę godzin wśród profesjonalistów zajmujących się ochroną zdrowia i życia człowieka w środowisku pracy. Bogaty i urozmaicony program na pewno przykuje Państwa uwagę.

Zobacz więcej

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

14-08-2012

WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które od ponad 20 lat organizowane są w Szczecinie przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców. Targi, odbywające się w tym roku w dniach 5-7 października br., poszerzone zostają o nowy zakres tematyczny – wnętrza komercyjne.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo