Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Odliczamy dni do Targów SyMas

23-09-2015

Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży –to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Na wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.

Zobacz więcej

Fińskie domy - popularny i praktyczny trend w budownictwie

17-09-2015

Fińskie domy z bali zyskują coraz większą popularność wśród Polaków, takie rozwiązanie otwiera bowiem szerokie pole działania dzięki możliwości zastosowania wachlarza technologii oraz rozwiązań wykończeniowych. Pierwszym i chyba najważniejszym argumentem, branym pod uwagę przez przyszłych mieszkańców budynku, jest surowiec budowlany - drewno.

Zobacz więcej

Buduj z nami i z pomysłem...

24-08-2015

W pierwszy wrześniowy weekend 5-6 zapraszamy do Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie gdzie po raz 5 już odbędą się TARGI „DOM Z POMYSŁEM” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza).

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Korporacja Radex S.A.

Korporacja Radex S.A.

Zobacz więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Zobacz więcej

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Tuplex Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zobacz więcej

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo